Mistrzostwa Gimnazjum w piłce koszykowej dziewcząt
Dodane przez admin dnia Listopad 08 2017 17:18:00

8 listopada 2017r (środa) o godzinie 12.00 na hali przy Sp2 w Sierpcu, odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum w Piłce Koszykowej Dziewcząt dla klas II i III. Zawody odbyły się w ramach realizacji projektu edukacyjnego. Turniej został zorganizowany przez uczennice kl IID: Izabelę Babecką, Dominikę Domagalską i Magdalenę Jaworską. Nad przygotowaniem projektu opiekę sprawowała Pani Małgorzata Narodzonek. Uczennice przygotowały ogłoszenia, regulamin, dyplomy. Pomagały w trakcie trwania zawodów. Do turnieju przystąpiło ...

Treść rozszerzona
8 listopada 2017r (środa) o godzinie 12.00 na hali przy Sp2 w Sierpcu, odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum w Piłce Koszykowej Dziewcząt dla klas II i III. Zawody odbyły się w ramach realizacji projektu edukacyjnego. Turniej został zorganizowany przez uczennice kl IID: Izabelę Babecką, Dominikę Domagalską i Magdalenę Jaworską. Nad przygotowaniem projektu opiekę sprawowała Pani Małgorzata Narodzonek. Uczennice przygotowały ogłoszenia, regulamin, dyplomy. Pomagały w trakcie trwania zawodów. Do turnieju przystąpiło sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie grano systemem " każdy z każdym " następnie odbył się mecz finałowy o mistrzostwo naszej szkoły. Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna klasy IIIE zdobywając Mistrzowski Puchar.