Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce
Dodane przez admin dnia Kwiecień 25 2017 18:00:00

25.04. 2017 r. na stadionie MOSIR w Płocku odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce . W klasyfikacji zespołowej uczennice naszej szkoły wywalczyły III miejsce, a chłopcy uplasowali się na II pozycji. Zawody te były również eliminacjami do Finału Wojewódzkiego. Awans na zawody do Siedlec wywalczyli: Ewelina Strusińska kl III c (skok w dal - I miejsce), Natalia Sypniewska kl III b (skok w dal- II miejsce), Natalia Sujkowska kl III b (400m- II miejsce), Jakub Frydrychowicz...
Treść rozszerzona
25.04. 2017 r. na stadionie MOSIR w Płocku odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce . W klasyfikacji zespołowej uczennice naszej szkoły wywalczyły III miejsce, a chłopcy uplasowali się na II pozycji. Zawody te były również eliminacjami do Finału Wojewódzkiego. Awans na zawody do Siedlec wywalczyli: Ewelina Strusińska kl III c (skok w dal - I miejsce), Natalia Sypniewska kl III b (skok w dal- II miejsce), Natalia Sujkowska kl III b (400m- II miejsce), Jakub Frydrychowicz kl II f (300 m - III miejsce), Bartosz Brodziński kl III b (1500 m- II miejsce), Adrian Zieliński kl. III e (200 m- II miejsce), Patryk Dobrzeniecki kl. III a (800 m- III miejsce) oraz sztafety 4x 100 m kl I-II i III chłopców i sztafeta olimpijska (800x400x200x100) dziewcząt i chłopców.