Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych
Dodane przez admin dnia Październik 26 2016 18:00:00

26.10.2016r. na osiedlu Witosa odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych. Łącznie startowało około 1000-a zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu płockiego (grodzkiego i ziemskigo), gostynińskiego i sierpeckiego. W pionie szkół gimnazjalnych w klasyfikacji drużynowej dziewczęta z naszej szkoły zajęły II zaś chłopcy VI miejsce na 25 startujących szkół....

Treść rozszerzona

Indywidualnie awans na zawody wojewódzkie wywalczyli: Bogucka Sandra (IIIb), Witkowski Radosław (IIf), Frydrychowicz Jakub (IIf), Domagalska Dominika (Id) i Kowalski Adam (IIf).

Dziękujemy wszystkim uczniom za trud i wysiłek włożony w każdy bieg oraz zdobyte punkty, które przyczyniły się do sukcesu naszej szkoły.