Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce
Dodane przez root dnia Maj 14 2007 19:06:55
W dniach 8 i 11 maja 2007 roku odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce. W tych dniach płocki stadion lekkoatletyczny zgromadził najlepszych lekkoatletów Rejonu Płockiego. Gimnazjaliści oprócz walki o medale rywalizowali także o awans do Finału Igrzysk Mazowieckich. W tych zmaganiach nie zabrakło także sportowców z Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu. Kliknij "Czytaj wiecej".
Treść rozszerzona
Naszą szkołę reprezentowali:
Monika Szpejna z klasy II i w biegu na 600m,
Monika Puchalska z klasy III j w biegu na 200m.
Marta Witkowska z klasy III j w skoku w dal,
Maciek Domżalski z klasy II d w biegu na 300m,
Daniel Solecki z klasy III j w biegu na 1000m,
Damian Nejman z klasy II i w biegu na 1000m,
Marcin Kądalski z klasy III j w biegu na 800m,
Łukasz Olendrzyński z klasy III f w biegu na 1500m.

Troje uczniów: Monika Puchalska, Łukasz Olendrzyński i Maciek Domżalski pewnie wygrali swoje konkurencje. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż w biegu na 1500 m Łukasz Olendrzyński uzyskał przewagę nad następnym zawodnikiem około 110m.
Marcin Kądalski zajął w biegu na 800 m, po bardzo zaciętej i pasjonującej walce drugie miejsce. Przegrał jedynie z wielokrotnym reprezentantem Mazowsza.
Marta Witkowska w skoku w dal zajęła trzecie miejsce i mimo bolącego kolana ze skoku na skok uzyskiwała coraz lepszy rezultat, lądując w ostatnim na odległość 448 cm.
Wszyscy Ci uczniowie zakwalifikowali się na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i oprócz swojej szkoły będą także reprezentować Powiat Sierpecki i Rejon Płocki.
Damian Nejman w biegu na 1000m zajął piąte miejsce. Natomiast Monika Szpejna w biegu na 600 m i Daniel Solecki w biegu na 1000 m zajęli szóste miejsca.
Wszystkim gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych wygranych.