Sierpień 17 2018 17:42:57
Nawigacja
· Strona główna
· Newsy
· Archiwum newsów
O NAS
· Z kart historii
· Patron szkoły
· Pracownicy szkoły
· Dyrekcja
· Rada Rodziców
· Samorząd Uczniowski
· Złota Księga
INFORMATOR SZKOLNY
· Dokumenty Szkoły
· Zestaw programów
· Podręczniki
· PSO w-f
· Sierpeccy badacze
· Listy przyjętych
· Plan pracy szkoły
· Kalendarz pracy szkoły
· Terminarz oceniania
· Wyprawka szkolna
· Projekt edukacyjny
· Plan lekcji
· Zajęcia dodatkowe
· e-Dziennik
· Szkoła z klasą
· Konkurs Piosenki Polskiej
· Konkursy
· Wycieczki
· Sukcesy sportowe
· Lekkoatletyczne rekordy
· Galeria
· Publikacje
· Rekrutacja
· Dni wolne
· Ferie zimowe
PSYCHOLOG & PEDAGOG
· PSYCHOLOG & PEDAGOG
BIBLIOTEKA
· Szkolne centrum multimedialne
· Regulamin pracowni
· Bibliteka szkolna
· Regulamin biblioteki
· Darmowy podręcznik
ŚWIETLICA
· Z życia świetlicy
· Doradca zawodowy
STOŁÓWKA
· Regulamin
· Obiady
KONTAKT
· Rodzic/uczeń
· Administrator
INNE
· Szukaj
· Event Calendar
Przeznacz 1% podatku
Przeznacz 1% podatku

FUNDACJA ROSA
NUMER KRS: 0000207472
Gimnazjum Miejskie
w Sierpcu
Identyfikator placówki:
136571

W załączeniu informacja jak należy wypełnić PIT:
pit.doc, pit.pdf.

W ten sposób zdobyte środki wzbogacą bazę dydaktyczną naszych uczniów.
Ostatnia fotka

14

13

12
Pożegnanie Absolwentów
Aktualności22 czerwca 2017 roku w Centrum Kultury i Sztuki odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów gimnazjum. Zgromadziło się na niej wielu gości. Wśród nich byli: zastępca burmistrza pani Ewa Leszczyńska, prezes zarządu Oddziału Powiatowego ZNP pani Teresa Domagalska, dyrektorzy sierpeckich placówek oświatowych, wychowawczych, opiekuńczych i kulturalnych oraz rodzice.

Zakończenie roku dla uczniów klas III rozpoczęło się od odśpiewania hymnu państwowego i wprowadzenia sztandaru szkoły. Wicedyrektor Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu pani Dorota Cendrowska pogratulowała młodzieży osiągnięć w nauce, podziękowała rodzicom i nauczycielom. Życzyła absolwentom wyboru właściwej drogi i bezpiecznych wakacji. Poinformowała również o wysokich wynikach egzaminu gimnazjalnego uzyskanych z poszczególnych przedmiotów. Następnie uczniowie klas trzecich złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Tekst ślubowania wraz z podpisami został przekazany na ręce dyrektor pani Doroty Cendrowskiej. Kolejnym punktem uroczystości było przyjęcie sztandaru przez uczniów klas drugich. Uczniowie wręczyli kwiaty dyrekcji szkoły i wszystkim nauczycielom, dziękując tym samym za trzyletnią edukację i wychowanie. Po odśpiewaniu pieśni szkoły wyprowadzono sztandar i rozpoczęła się część artystyczna - mająca formę refleksyjno- żartobliwych podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli przedmiotów, wychowawców, pracowników szkoły i rodziców - przygotowana przez panią Małgorzatę Murawską , panią Małgorzatę Trojanowską. Za dekorację odpowiedzialna była jak co roku pani Elżbieta Gąsiorowska wspierana przez wychowawców naszych absolwentów. Części artystycznej towarzyszyła prezentacja multimedialna ( pani Marta Turalska) składająca się ze zdjęć zgromadzonych przez trzy lata spędzone przez uczniów w murach gimnazjum, przypominających wspólnie spędzone chwile w trakcie uroczystości szkolnych i klasowych czy wyjść poza szkołę i wyjazdów.

Rodzice uczniów wyróżniających się w nauce odebrali listy gratulacyjne, a ci, którzy byli zaangażowani w życie szkoły i społeczności klasowych otrzymali od wychowawców podziękowania. Uczniowie wyróżniający się najlepszymi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem otrzymali nagrody książkowe. Podobnie było z uczniami zdobywającymi sukcesy w konkursach przedmiotowych i mającymi osiągnięcia sportowe. Nagrodami uhonorowano aktywną pracę w kole teatralno – recytatorskim, dziennikarskim, wokalnym, pracę w Samorządzie Uczniowskim, aktywną działalność w Związku Harcerstwa Polskiego. Doceniono pracę członków pocztu sztandarowego , grupę charytatywną " Anielskie Serce" i wolontariat " Szansa na życie" . Nagrodzono również najlepszych czytelników w szkole wśród uczniów klas III i tych, którzy mieli stuprocentową frekwencję. Wspólnie przeżyliśmy tę niezwykle piękna i wzruszająca uroczystość.
Adres szkoły
Gimnazjum Miejskie
im. M. Kopernika
ul. Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
tel/fax: 0242751175
e-mail: gm@edu.sierpc.pl
Znajdź nas na
Szkoła z klasą
15 - LECIE
Teatr szkolny
Bezpieczna szkoła
B&N
Szkoła bez przemocy
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Pracownie Internetowe
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 9,993,921 Unikalnych wizyt